Menu

Parador sklep

Kwiecień 21, 2017 - parador

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających konsumentów. Nasz punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród kupujących. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz ciągle się rozwijamy oferując bardzo dobre rozwiązania popularne dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, prostota i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym klientom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla opisującej nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w opisującej nas ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowa podłoga pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, wobec tego panele odnajdujące się w naszej ogromnej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym autentyczne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie skład doświadczonych ekspedientów!

Nasza firma działa w oparciu o jasną oraz solidną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą kontrahentom profesjonalną poradą i pomocą w doborze właściwego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet największą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani eksperci w szeregu przypadków potrzebują jedynie kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu oraz daje szansę na gigantyczne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania bądź niepewności zachęcamy też do kontaktu a z przyjemnością na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep internetowy